O firmie

 

Przedsiębiorstwo DODAS to firma specjalizująca się w produkcji o sprzedaży szerokiego asortymentu regałów metalowych.  

Firma założona przez dwóch wspólników, którzy zdobyte w Skandynawii blisko 35-letnie doświadczenie postanowili przywieźć na Polski rynek. Produkcja regałów oparta jest na wykorzystaniu najnowszych technologii. Maszyny do produkcji dostosowane są do naszych potrzeb i obsługiwane przez wysokiej klasy specjalistów. W trosce o środowisko naturalne przy produkcji stosujemy skandynawskie, najwyższe standardy ekologiczne. 

Naszym celem od samego początku było dostarczenie produktów najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Jakość materiałów i staranność wykonania to nasz największy priorytet. Oferowany przez nas asortyment doskonale sprawdza się w magazynie, biurach, archiwach, warsztatach, dużych i małych zakładach produkcyjnych jak również w prywatnych domach.  

W oferowanym asortymencie firmy posiadamy szeroką gamę regałów- półkowe, paletowe, innowacyjne na koła/opony. Oprócz tego w ofercie znajdą państwo pojemniki plastikowe- segregacyjne, transportowe oraz meble metalowe. 

Profesjonalne doradztwo pomoże Państwu dobrać optymalne rozwiązanie do konkretnych potrzeb.  Wykonujemy również projekty niestandardowe.  Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz w wielu krajach Europy.