Koszty i sposoby dostawy

WARUNKI DOSTAWY

1. Wszystkie towary prezentowane w Sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

2. W przypadku zamówienia składającego się z kilku produktów o różnym czasie dostępności, a mającego zostać doręczonym w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od skompletowania pełnego zamówienia chyba, że strony postanowią inaczej.


3. Zamówione towary są dostarczane za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich. 


5.  Dokumenty potwierdzające zawarcie umowy sprzedaży Towaru tj. faktura VAT zostaną dołączone do przesyłki w formie papierowej, jeśli Klient zażądał jej wystawienia przy dokonywaniu zamówienia i podał niezbędne dane do jej wystawienia oraz informacji, o których mowa w art. 12 ust.1 Ustawy o Prawach Konsumenta.


6. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Przed odebraniem przesyłki od kuriera zaleca się sprawdzić, czy jej opakowanie nie uległo uszkodzeniu. Jeżeli w chwili dostawy paczka posiada uszkodzenia, Klient ma prawo sporządzenia protokołu uszkodzeń w obecności kuriera i odmowy odbioru przesyłki.


7. Dostawy są realizowane na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


8. Na każdym etapie składania zamówienia i jego realizacji, Klient może się skontaktować z Działem Obsługi Sklepu Internetowego na wskazany numer telefonu (opłata zgodna z cennikiem operatora) lub na wskazany adres poczty elektronicznej.

KOSZTY DOSTAWY

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, jesteśmy w stanie zaproponować Ci szybką i atrakcyjną cenowo przesyłkę produktów zakupionych w sklepie www.dodas.pl.

1. PRZESYŁKA KURIERSKA (KURIER DPD)- 25 ZŁ 

2. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA (ROHLIG SUUS) 1/2 PALETY- 49 ZŁ

3. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA (ROHLIG SUUS) PALETA EURO- 95 ZŁ 

4. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA (ROHLIG SUUS) PALETA DŁUŻYCOWA- 250 ZŁ 

 

Ze względów bezpieczeństwa, wszystkie większe wysyłki nadawane są jako przesyłka paletowa i dostarczane są za pośrednictwem kuriera ROHLIG SUUS w systemie burta-burta (kurier zapewnia rozładunek palety windą pod budynkiem Zamawiającego).