Koszty i sposoby dostawy

WARUNKI DOSTAWY

1. Wszystkie towary prezentowane w Sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

2. W przypadku zamówienia składającego się z kilku produktów o różnym czasie dostępności, a mającego zostać doręczonym w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od skompletowania pełnego zamówienia chyba, że strony postanowią inaczej.


3. Zamówione towary są dostarczane za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich. 


5.  Dokumenty potwierdzające zawarcie umowy sprzedaży Towaru tj. faktura VAT zostaną dołączone do przesyłki w formie papierowej, jeśli Klient zażądał jej wystawienia przy dokonywaniu zamówienia i podał niezbędne dane do jej wystawienia oraz informacji, o których mowa w art. 12 ust.1 Ustawy o Prawach Konsumenta.


6. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Przed odebraniem przesyłki od kuriera zaleca się sprawdzić, czy jej opakowanie nie uległo uszkodzeniu. Jeżeli w chwili dostawy paczka posiada uszkodzenia, Klient ma prawo sporządzenia protokołu uszkodzeń w obecności kuriera i odmowy odbioru przesyłki.


7. Dostawy są realizowane na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


8. Na każdym etapie składania zamówienia i jego realizacji, Klient może się skontaktować z Działem Obsługi Sklepu Internetowego na wskazany numer telefonu (opłata zgodna z cennikiem operatora) lub na wskazany adres poczty elektronicznej.

KOSZTY DOSTAWY

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, jesteśmy w stanie zaproponować Ci szybką i atrakcyjną cenowo przesyłkę produktów zakupionych w sklepie www.dodas.pl.

AKTUALNIE DLA WSZYSTKICH REGAŁÓW METALOWYCH OBOWIĄZUJE DARMOWA DOSTAWA

CENY DOSTAWA POZA PROMOCJĄ "DARMOWA DOSTAWA"

1. PRZESYŁKA KURIERSKA (KURIER GLS)- 25 ZŁ 

2. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA (GEIS) 1/2 PALETY- 59 ZŁ

3. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA (GEIS) PALETA EURO- 119 ZŁ 

4. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA (GEIS) PALETA DŁUŻYCOWA- 250 ZŁ 

 

Ze względów bezpieczeństwa, wszystkie większe wysyłki nadawane są jako przesyłka paletowa i dostarczane są za pośrednictwem kuriera GEIS w systemie burta-burta (kurier zapewnia rozładunek palety windą pod budynkiem Zamawiającego).

TERMIN DOSTAWY

WYSYŁKA TOWARU Z MAGAZYNU (przekazanie przesyłki do firmy kurierskiej) NASTĘPUJE W CIĄGU MAKSYMALNIE 5 DNI ROBOCZYCH OD MOMENTU OTRZYMANIA PŁATNOŚCI. 

TOWAR PRZEZ KURIERÓW DOSTARCZAONY JEST W CIĄGU 1-3 DNI ROBOCZYCH POD WSKAZANY ADRES DOSTAWY PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA.